JAKI ZEGAREK DO GARNITURU?

Chcesz godnie zaprezentować się w garniturze, ale nie wiesz, który wybrać? Nasze rekomendacje obejmują, które zegarki lepiej nadają się na uroczystą imprezę, a które do codziennego noszenia.

NOWOCZESNY I PROSTY MĘSKI ZEGAREK Z ELEGANCJĄ DLA ODPOWIEDNIEGO

Podejmij decyzję o eleganckim guście, aby utrzymać dobre czasy Naszym celem będzie komizm, a my wolimy zegarki i blichtr zdobione genialnie lub przesadnie, a także ilość wyprodukowanych zegarków i świecidełek. Aby zaprezentować tarczę z wąskimi akcentami, jako wprowadzenie wystarczyłby stonowany, klasyczny odcień wraz z delikatnym srebrnym lub złotym akcentem. Fakt, że stworzyliśmy tę opcję, podkreśla nasze wyrafinowanie i wyrafinowane podniebienie.

W JAKIM STYLU NALEŻY NOSIĆ ZEGAREK? SKÓRZANY PASEK CZY BRANSOLETKA?

W odpowiedzi na pytanie testowe „Jakie programy nosisz?”, pytamy nas, czy podoba nam się zegarek na pasku do spodni, czy bransoletka. To, co najbardziej Ci odpowiada, zależy wyłącznie od Ciebie – polecam zegarki z wysłużonymi paskami lub ewidentnie sportowym wyglądem. Konwencja klasyczna może być czasami wykorzystywana jako źródło modyfikacji konwencji konwencjonalnej, jednak czasami pojawia się w tym względzie sprzeczność. Inne zegarki skorzystają z bardziej zaawansowanych futurystycznych czasomierzy z doświetlającymi danymi taktycznymi.

Alternatywnie, co powiesz na piękny męski zegarek do garnituru z drewna?

Zegarki stają się również coraz bardziej popularne jako forma rozrywki. Tradycyjny krój niektórych z nich będzie świetnie komponował się z garniturem, zwłaszcza w połączeniu z innymi dodatkami w postaci zegarka… (muszka, krawat czy buty).

Czy do Twojego stroju bardziej pasuje zegarek tradycyjny czy cyfrowy?

Pod tym względem preferowane są tradycje – tradycyjne zegarki z bokami, których boki są znacznie bardziej spektakularne i ponadczasowe niż zegarki cyfrowe i które czasami określane są jako „bezduszne”. Mogą mieć ukryte znaczenie lub mogą po prostu wyglądać nie na miejscu w klasycznym zestawieniu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł uzupełni kolekcję męskich zegarków garniturowych.

GenowefaChmielewska