Ósma rocznica ślubu

Ósma rocznica ślubu co prawda nie jest tak wyjątkowa jak te jubileuszowe, jednak powinna być celebrowana w tak samo uroczysty sposób. W końcu jest to szalenie ważna okazja. Wasze małżeństwo obchodzi kolejne “urodziny”, czy istnieje lepszy czas na refleksję? Ten może jeszcze nie imponujący, ale już dość długi staż zasługuje na zostanie uczczonym. Nie bez powodu ósme gody małżeńskie nazywa się brązowymi. Nazwa odnosi się do poziomu waszej relacji. Jest ona stabilna i trwała, jednak przed wami wciąż długa droga. Wykorzystajcie wyjątkowy dzień rocznicy, aby docenić łączące was uczucie i naładować baterię do dalszej podróży przez życie. Być może nie będzie łatwo, jednak wasza miłość wszystko przezwycięży. 

Pomysły na celebrowanie ósmej rocznicy ślubu

Brązowe gody to doskonała okazja na wspólny wyjazd. Niewielu wie, iż stanowią one zakończenie jednego z najbardziej burzliwych etapów w związku. Podobno zaraz po siedmiu latach małżeństwa następuje okres wielu kryzysów oraz wkradającej się rutyny. Jedynie ci, których połączyła prawdziwa miłość potrafią go przetrwać. Dlatego właśnie szczęśliwcy obchodzący ósmą rocznicę, powinni dać się ponieść radości. Wyjedźcie razem do miejsca, które zawsze chcieliście odwiedzić. Spędźcie noc pod gwiazdami bądź w najbardziej luksusowym hotelu. Przygotujcie szereg romantycznych randek, które będą spełnieniem waszych najgłębszych marzeń. A już z pewnością zadbajcie o to, aby ten niezwykły dzień spędzić razem. 

Biżuteria jako podarunek z okazji rocznicy ślubu

A co jeśli urozmaicicie świętowanie jakimś podarunkiem? Świetnym pomysłem będzie zakup biżuterii. Zadbajcie o to, aby stworzyła ona spójną całość z waszymi obrączkami ślubnymi oraz pierścionkiem zaręczynowym. Odszukajcie kamienie szlachetne, które doskonale dopasują się do waszych znaków zodiaku i preferencji. Zagłębcie się w symbolikę oraz właściwości, aby odnaleźć idealnie odzwierciedlą wasze osobowości. A to wszystko połączcie doskonałym podarunkiem, zawierającym obietnicę nieprzemijającej miłości. 

GenowefaChmielewska