Piętnasta rocznica ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień, który cyklicznie przypomina o momencie, łączącym was węzłem małżeńskim. Każda z nich posiada swoją wyjątkową nazwę, nawiązującą do stażu relacji. Wraz z biegiem lat są nimi coraz to szlachetniejsze materiały. Piętnaste małżeńskie gody nazywane są kryształowymi bądź kości słoniowej. Mimo upływu lat uczucie małżonków nie gaśnie, wręcz przeciwnie – nabiera na sile. Z każdym kolejnym dniem mogą się zaskakiwać, ujawniając nowe cechy charakteru. Niektóre z nich potrafią być trudne do zaakceptowania, jednak prawdziwa miłość poradzi sobie z każdą przeszkodą. Właśnie dlatego piętnasta rocznica ślubu zyskała urodziwe miano kryształu. W końcu relacja małżonków jest już piękna i trwała. 

Jak celebrować piętnastą rocznicę ślubu?

Mimo tego, że rocznica to wydarzenie, które ma miejsce corocznie, każdą z nich należy tak samo celebrować. Piętnaste gody można uznać za mały jubileusz, dlatego powinny zostać należycie obchodzone. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na świętowanie jest wycieczka. Rocznica ślubu to idealna okazja do odpoczęcia od pędu życia. Wyjedźcie na weekend do SPA, nad morze, w góry lub na wieś. Zatrzymajcie czas chociaż na chwilę, aby rozkoszować się wspomnieniami z pełnego wrażeń wieczoru, w którym wasza dwójka stała się jednością. Jeśli nie możecie pozwolić sobie na wyjazd, udajcie się do restauracji na pyszne jedzenie albo zorganizujcie sobie maraton filmowy we własnym domu. Istnieje mnóstwo propozycji, nie jest ważne którą z nich wybierzecie. Liczy się, żebyście tego dnia byli razem.

Co podarować z okazji rocznicy ślubu?

Rocznica ślubu to idealny moment na okazanie swojej miłości. Doskonałym sposobem na to jest podarowanie drugiej połówce biżuterii, bądź nadanie drugiego życia pierścionkowi zaręczynowemu. Po piętnastu latach noszenia z pewnością stracił część swojego blasku, nadszedł więc czas na renowację. A może na waszych obrączkach nie ma jeszcze grawerunku? Umieszczenie trafnej sentencji na symbolu miłości dla małżeństwa z tak imponującym stażem to bułka z masłem. Wystarczy odrobina kreatywności. 

GenowefaChmielewska