Soczewka w obrączkach – czy warto?

 

Przygotowanie do ślubu to naprawdę długa lista zadań, którą uzupełniają obrączki ślubne. Ich właściwy dobór jest bardzo ważny, ponieważ każdy szczegół musi być dopracowany, aby ta ważna ozdoba przetrwała wiele lat. Oczywiście pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest wygląd. Jednak funkcjonalność ma również kluczowe znaczenie. Soczewka w pierścieniu to bardzo dobry wybór – półokrągły kształt po wewnętrznej stronie dodaje komfortu podczas noszenia, co jest bardzo ważne w codziennym użytkowaniu.

Co to jest soczewka w obrączce?

Soczewka w obrączce to małe wytłoczenie wewnątrz obrączki. Obrączka jest nieco bardziej wypukła na środku, przez co powierzchnia przylegająca do palca jest mniejsza. To rozwiązanie idealne dla osób, które mają problem z opuchniętymi palcami – dzięki temu, że pierścionek jest nieco bardziej opływowy, znacznie łatwiej go zakładać i zdejmować. Soczewka w obrączkach sprawdza się tylko w profilach okrągłych i półokrągłych. Warto jednak wybrać takie rozwiązanie, bo kosztuje niewiele więcej niż standardowa obrączka, a na pewno ułatwia noszenie tej ważnej biżuterii przez wiele lat.

Obrączki ślubne – gdzie kupić?

Wybór obrączek to naprawdę niełatwe zadanie. Jednak wybór odpowiedniego miejsca do ich zakupu może czasami być trudny. Dobry sklep jubilerski pomoże Ci wybrać idealne pierścionki ślubne lub zaręczynowe, zapewniając jednocześnie wygodę, która pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. W sklepie SAVICKI na dobry początek otrzymasz w prezencie miarkę, dzięki której bez wychodzenia z domu bez wychodzenia z domu dowiesz się o wymaganych rozmiarach obrączek. Dla tych, którzy nie mogą zdecydować się na konkretny model, istnieje również doskonała opcja prezentacji produktów online – specjalista odpowie na każde pytanie podczas całkowicie darmowej rozmowy wideo. Obrączki ślubne są symbolem wiecznej miłości i oddania, dlatego muszą być idealne!

GenowefaChmielewska